SAM YUVARLAK MASA TOPLANTILARI

Film Setinden Notlar 4: Görüntü Yönetmenliği

Film Setinden Notlar 4: Görüntü Yönetmenliği

Sedat Şahin

Sanat Araştırmaları Merkezi bünyesinde iki aylık periyotlarla düzenlenen “Yakın Plan” program dizisinde film yapım süreci içindeki çeşitli meslek birimleri incelenmeye devam ediyor. Ayşe Pay moderatörlüğünde yürütülen dizinin dördüncü oturumunda Sedat Şahin’le görüntü yönetmenliği üzerine konuşacağız.

ARAŞTIRMA II SALONU
17.06.2023 16:00

Film Setinden Notlar 3: Yardımcı Yönetmenlik

Film Setinden Notlar 3: Yardımcı Yönetmenlik

Akın Güngör

“Yakın Plan” program dizisi devam ediyor. Kolektif bir çalışma gerektiren film sanatının çeşitli veçhelerine ışık tutmanın ve bir filmin inşasında yer bulan çeşitli alanlardan isimlerin tecrübelerini mercek altına almayı hedefleyen dizinin yeni oturumunda Akın Güngör ile yardımcı yönetmenlik üzerine konuşulacak.

ŞAKİR KOCABAŞ SALONU
13.05.2023 15:30

Film Setinden Notlar 2: Sanat Yönetmenliği

Film Setinden Notlar 2: Sanat Yönetmenliği

Natali Yeres

Sanat Araştırmaları Merkezi bünyesinde düzenlenen “Yakın Plan” program dizisi devam ediyor. Kolektif bir çalışma gerektiren film sanatının çeşitli veçhelerine ışık tutmayı hedefleyen serinin yeni oturumunda Natali Yeresle sanat yönetmenliği konuşulacak. 

ŞAKİR KOCABAŞ SALONU
21.01.2023 15:00

Film Setinden Notlar: Yapımcılık

Film Setinden Notlar: Yapımcılık

Halil Kardaş

Sanat Araştırmaları Merkezi yeni bir program dizisine başlıyor. İki aylık periyotlarda gerçekleştirilmesi planlanan program dizisinde, kolektif bir çalışma gerektiren film yapım sürecinin çeşitli veçhelerine ışık tutulacaktır.

VEFA SALONU
13.10.2022 18:00

EDİTÖRDEN

SEMİNERLER

Vakıf faaliyetlerinin en gelenekseli olan seminerler, her yıl güz ve bahar dönemlerinde gerçekleşiyor.

DETAYLI BİLGİ


BİZİ TAKİP EDİN

Vakfımızın düzenlediği programlardan (seminer, sempozyum, panel, vs.) haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.