MAM COLLOQUIUMS

Türkiye'de Medya ve İletişim Çalışmaları Çalıştayı II: Bir Akademik Alanın Kurumsallaşma Arayışı (1980-1992)

4 Mayıs 2018 Cuma Salon: ZEYREK SALONU

Türkiye’de Medya ve İletişim Çalışmaları Çalıştayı: Bir Akademik Alanın Kurumsallaşma Arayışı (1980-1992), BİSAV-MAM bünyesinde yürütülen Türkiye’de Medya ve İletişim Çalışmaları Atölyesi kapsamında, Türkiye’de medya ve iletişim çalışmalarının düşünce kaynaklarının, teorik ve metodolojik problemlerin, bu süreçte etkili olan bilim insanların ve üretilen bilgi birikiminin ele alınması hedefiyle düzenlenen çalıştayların ikincisidir. 

YÖK’ün kurulmasından yüksekokulların İletişim Fakültesine dönüştüğü zaman dilimini (1980-1992) kapsayan Türkiye’deki medya ve iletişim çalışmalarının deneyimi ve birikimine odaklanan bir gündemle 4-5 Mayıs 2018’de yapılacak çalıştaya katılmak isteyenlerin aşağıda linki verilen formu doldurması gerekmektedir.

Programa tebliğcilerin ve belirlenen müzakerecilerin yanında ayrıca değişik alanlardan sınırlı sayıda katılımcı/müzakereci kabul edilecektir. Çalıştaya katılmak için başvuranlar arasında medya ve iletişim başta olmak üzere sosyal ve beşeri bilimler alanlarının birinde doktora adayı veya doktora-sonrası pozisyonda olanlara öncelik verilecektir.

Katılım imkanı elde edenler 2 Mayıs 2018 Çarşamba günü e-posta yoluyla bilgilendirileceklerdir.
 

Başvuru formu için tıklayınız.

Çalıştay kitapçığı için tıklayınız.

خيار المحررين

SEMINARS

As the most traditonal activity of BISAV, the courses take place in every fall and spring of a year.

MORE INFO


تابعنا

الاشتراك في النشرة الإخبارية لدينا لتلقي الأخبار والتحديثات.