KAM YUVARLAK MASA TOPLANTILARI

Batı Cephesi'nin Filistin Sınavı

Yunus Emre Erdölen

2 Mart 2024 Cumartesi 16:00 Salon: ŞAKİR KOCABAŞ SALONU

Özel Etkinlik: Yunus Emre Erdölen, “Batı Cephesi’nin Filistin Sınavı”, 2 Mart 2024 Cumartesi 16.00, Şakir Kocabaş Salonu.

Küresel Araştırmalar Merkezi, 2024 yılı Mart ayının ilk toplantısını Özel Etkinlik olarak düzenliyor. Programımızın konuğu Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden Yunus Emre Erdölen olacak. Yunus Emre Erdölen ile İsrail’in Filistin halkına karşı yürüttüğü soykırım siyasetini ve bu soykırım hamlesi karşısında Batılı ülkelerin ve toplumların verdiği tepkileri konuşacağız. Toplantı, 2 Mart 2024 Cumartesi günü saat 16.00’da Şakir Kocabaş Salonu’nda başlayacaktır.

Yunus Emre Erdölen, Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu, ardından Fulbright bursiyeri olarak New York Üniversitesi’nde Uluslararası Hukuk alanında yüksek lisansını tamamladı. Erdölen şu anda Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Anayasa Hukuku anabilim dalında araştırma görevlisi olarak çalışıyor. Kamu Hukuku Yüksek Lisans programında “geçiş dönemi adaleti” alanında yüksek lisans tezi yazıyor. Geçmişte siyasal iletişim danışmanlığı ve dış haberler alanında çalışan Erdölen, Serbestiyet’te dünya demokrasi ajandası ve seçimler hakkında haftalık yazılar kaleme alıyor.

*Toplantı, herkese açıktır ve Bilim ve Sanat Vakfı’nın Şakir Kocabaş Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Bilim ve Sanat Vakfı (Foundation for Sciences and Arts)

Küresel Araştırmalar Merkezi (Centre for Global Studies)

Adres: Vefa Cad., No: 41, 34134, Vefa/İstanbul
Tel: +90 212 528 22 22 / 1065-1066
Faks: +90 212 513 32 20
E-Posta: kam@bisav.org.tr  

 

İLGİLİ YUVARLAKMASALAR

EDİTÖRDEN

SEMİNERLER

Vakıf faaliyetlerinin en gelenekseli olan seminerler, her yıl güz ve bahar dönemlerinde gerçekleşiyor.

DETAYLI BİLGİ


BİZİ TAKİP EDİN

Vakfımızın düzenlediği programlardan (seminer, sempozyum, panel, vs.) haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.